Gå til sideindhold
Fritid
Alle hold
Sport og Outdoor
Gaming og Medier
Mad, Krea og Kunst
Rejser og Oplevelser
Hjælp til skolefag
Bliv klar til arbejde
Ungdomsklub
Praktisk info
Tilmelding
Juniorklub
De 3 juniorklubber
Toppen
Egholm
Nord
Praktisk info
Tilmelding
Aktiviteter
10. klasse
Praktisk info
Uddannelsesvejledning
Kontakt udd. vejledning
Om os
Kontakt os
Medarbejderne
Bestyrelsen
Forside
Fritid
Alle hold
Sport og Outdoor
Gaming og Medier
Mad, Krea og Kunst
Rejser og Oplevelser
Hjælp til skolefag
Bliv klar til arbejde
Ungdomsklub
Praktisk info
Tilmelding
Juniorklub
De 3 juniorklubber
Toppen
Egholm
Nord
Praktisk info
Tilmelding
Aktiviteter
10. klasse
Praktisk info
Uddannelsesvejledning
Kontakt udd. vejledning
Om os
Kontakt os
Medarbejderne
Bestyrelsen
Om os
/
Medarbejderne
Medarbejderne på Vallensbæk Ungdomsskole
Ledelsen
Mette Sun Nygaard
Konstitueret leder af Ungeområdet
Helle Birkholm Hansen
Administration / Ungdomsklub
Søren Bartholdy
Fritidsfag/sommerferieaktiviteter/10. klasse
Maiken Kristensen
Juniorklubben
Kontor og service
Maria Rasmussen
Adm. medarbejder
Ümmü Yellidag
Servicemedarbejder
KUI - Den Kommunale Ungeindsats
Serkan Teksen
Erhvervsguide
Dorthe Baier
Uddannelsesvejleder
Maja K. Jørgensen
Uddannelsesvejleder
Rikke A. Rasmussen
Uddannelsesvejleder
Mikkel Dankert
Uddannelsesvejleder
Pia Munk Damgaard
Uddannelsesvejleder
Juniorklub
Emil Rabing
Koordinator - Toppen
Lasse Visholm Ambus
Koordinator - Egholm / TR
Rikke Gustavsen
Koordinator - Nord / AMR
Mikkel Vestergaard Kristensen
Klubmedarbejder
Hanne Jørgensen
Pædagog
Simon Jørstad
Klubmedarbejder
Ungdomsklub
Michelle
Klubmedarbejder
Julia Liv Martin
Klubmedarbejder
Cecilie Laursen
Klubmedarbejder
Sarah Degn
Klubmedarbejder
Ketil M. Viborg
Klubmedarbejder
Jonathan M. Darras
Klubmedarbejder
Fritidsfag
Lui Hayato Franch
Underviser
Raif Babajic
Underviser / 10. klasse
Jens Øriis Nielsen
Underviser
Magnus Øriis Nielsen
Underviser
Rana Roza Kara
Underviser
Levi Fonnesbæk Jalk
Underviser
Erik Unold-Andersen
Fysiklærer
Basis Dansk
Aleksandra Justyna Palczyk
Lærer
Fie Louise Lykke
Lærer
Mette Gudnason
Lærer
Dilan Sermin
Lærer
Dzevad Babajic
Lærervikar
Coming soon!
10. klasse
Emil Lindegaard
Lærer / Bestyrelsesrepræsentant
Mikkel Brix Pedersen
Lærer
SSP
Lotte Houlind
SSP-konsulent
Gadeteam
Jonas
Gadeteam-medarbejder
Fuat
Gadeteam-medarbejder
Martin
Gadeteam-medarbejder
Boris
Gadeteam-medarbejder
Senest opdateret 13.03.2024 13:28 af MMR